ST-X schroefset, In hoogte instelbaar, Seat Alhambra (7N) Frontantrieb Federbein diameter55mm / 2WD susp strut diameter55mm 10/10-, Max. vooraslast tot 1320 KG, Verlaging vooras 25-50 mm, Verlaging achteras 35-60 mm, Not for vehicles with electronic damper control, Only for cars with a clamp diameter of 55 mm on the front axle.
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 13281017 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-X schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte instelbaar |
| Merk | : Seat |
| Model | : Alhambra (710) |
| Bouwjaar | : 09/2010- |
| Past op model | : Alhambra (7N) |
| uitvoering | : Frontantrieb Federbein diameter55mm / 2WD susp strut diameter55mm |
| Past op bouwjaar | : 10/10- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1320 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1340 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 25-50 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 35-60 mm |
| Opmerking 1 | : Not for vehicles with electronic damper control |
| Opmerking 2 | : Only for cars with a clamp diameter of 55 mm on the front axle. |
| Prijs incl. BTW | : 853,10 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 Werkdagen |





