ST-Suspensions ST-XA schroefset, In hoogte en demping instelbaar, BMW 3er / 3-series (F30, F31) (3L, 3K) Touring Heckantrieb ohne elektronische Dampferregelung / station wagon 2WD without electronic dampers 08/12-, Max. vooraslast tot 913 KG, Verlaging vooras 40-65 mm, Verlaging achteras 30-55 mm, Not for vehicles with electronic damper control
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 1822000H |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-XA schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte en demping instelbaar |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (F30/F31) |
| Bouwjaar | : 10/2011- |
| Past op model | : 3er / 3-series (F30, F31) (3L, 3K) |
| uitvoering | : Touring Heckantrieb ohne elektronische Dampferregelung / station wagon 2WD without electronic dampers |
| Past op bouwjaar | : 08/12- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 913 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1265 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 40-65 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 30-55 mm |
| Opmerking 1 | : Not for vehicles with electronic damper control |
| Prijs incl. BTW | : 1066,63 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 werkdagen |




