ST-Suspensions ST-XA schroefset, In hoogte en demping instelbaar, Seat Altea, Altea XL (5P) Federbein diameter55mm / susp strut diameter55mm 06/04-, Max. vooraslast 1036 tot 1100 KG, Verlaging vooras 20-45 mm, Verlaging achteras 30-60 mm, Only for cars with a clamp diameter of 55 mm on the front axle.
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 18280069 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-XA schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte en demping instelbaar |
| Merk | : Seat |
| Model | : Altea (5P) |
| Bouwjaar | : 06/2004- |
| Past op model | : Altea, Altea XL (5P) |
| uitvoering | : Federbein diameter55mm / susp strut diameter55mm |
| Past op bouwjaar | : 06/04- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1036 tot 1100 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1150 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 20-45 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Opmerking 1 | : Only for cars with a clamp diameter of 55 mm on the front axle. |
| Prijs incl. BTW | : 1066,63 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 werkdagen |




