ST-Suspensions ST-XA schroefset, In hoogte en demping instelbaar, Seat Cordoba (6K/C) 11/93-8/99, Max. vooraslast tot 900 KG, Verlaging vooras 40-80 mm, Verlaging achteras 40-80 mm
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 18280006 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-XA schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte en demping instelbaar |
| Merk | : Seat |
| Model | : Cordoba I (6K/6KC) |
| Bouwjaar | : 08/1993-07/1999 |
| Past op model | : Cordoba (6K/C) |
| Past op bouwjaar | : 11/93-8/99 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 900 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 810 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 40-80 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 40-80 mm |
| Prijs incl. BTW | : 964,95 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 werkdagen |




