ST-Suspensions ST-XA schroefset, In hoogte en demping instelbaar, Seat Ibiza (6K) ab Mod. 2000 (Facelift) / from mod. 2000 (facelift) 9/99-3/02, Max. vooraslast tot 900 KG, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 35-65 mm
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 18280016 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-XA schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte en demping instelbaar |
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza II (6K) |
| Bouwjaar | : 04/1993-08/1999 |
| Past op model | : Ibiza (6K) |
| uitvoering | : ab Mod. 2000 (Facelift) / from mod. 2000 (facelift) |
| Past op bouwjaar | : 9/99-3/02 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 900 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 810 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 35-65 mm |
| Prijs incl. BTW | : 964,95 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 werkdagen |




