ST-Suspensions ST-XA schroefset, In hoogte en demping instelbaar, Seat Leon (1P) Federbein diameter50mm / susp strut diameter50mm 09/05-, Max. vooraslast tot 1035 KG, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 35-65 mm, Excluding four wheel drive models., Only for cars with a clamp diameter of 50 mm on the front axle
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 18281020 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-XA schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte en demping instelbaar |
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon II (1P) |
| Bouwjaar | : 09/2005- |
| Past op model | : Leon (1P) |
| uitvoering | : Federbein diameter50mm / susp strut diameter50mm |
| Past op bouwjaar | : 09/05- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1035 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1000 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 35-65 mm |
| Opmerking 1 | : Excluding four wheel drive models. |
| Opmerking 2 | : Only for cars with a clamp diameter of 50 mm on the front axle |
| Prijs incl. BTW | : 1066,63 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 werkdagen |




