28295004, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Citroen C4 (L), 1.4 16V, 1.6 16V mit Schaltgetriebe / with manual gearbox, 10/2004-09/2010, Max vooraslast tot -1010 Kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28295004 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Citroen |
| Model | : C4 (L) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Past op model | : C4 (L) |
| Past op bouwjaar | : 10/2004-09/2010 |
| Motor | : 1.4 16V, 1.6 16V mit Schaltgetriebe / with manual gearbox |
| Vermogen in kW | : Vermogen 65-80kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -1010 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -920 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





