28291002, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Dacia Logan I (SD), MCV / station wagon (Kombi), 1.4 MPI, 1.6 MPI, 1.6 16V, 1.5dCi, 02/2007-, Max vooraslast tot -930 Kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28291002 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Dacia |
| Model | : Logan (SD) |
| Bouwjaar | : 06/2005- |
| Past op model | : Logan I (SD) |
| Past op uitvoering | : MCV / station wagon (Kombi) |
| Past op bouwjaar | : 02/2007- |
| Motor | : 1.4 MPI, 1.6 MPI, 1.6 16V, 1.5dCi |
| Vermogen in kW | : Vermogen 50-77kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -930 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -1100 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





