28290028, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Renault Twingo II (N), 1.2 , 1.2 16V, 1.2 16VT (GT) mit Schaltgetriebe / with manuel gearbox, 09/2007-, Max vooraslast tot -810 Kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28290028 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Renault |
| Model | : Twingo II (N) |
| Bouwjaar | : 09/2007- |
| Past op model | : Twingo II (N) |
| Past op bouwjaar | : 09/2007- |
| Motor | : 1.2 , 1.2 16V, 1.2 16VT (GT) mit Schaltgetriebe / with manuel gearbox |
| Vermogen in kW | : Vermogen 43-75kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -810 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -710 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Prijs incl. BTW | : 171,84 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





