28281110, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Seat Ibiza (6J), Limousine, Coupe / sedan, Coupe, 1.0i (3Zyl. / 3cyl.), 1.2TSi, 1.4i, 1.6i 16V, 1.2TDi, 1.4TDi, 05/2008-, Max vooraslast tot -900 Kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28281110 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza V (6J) |
| Bouwjaar | : 06/2008- |
| Past op model | : Ibiza (6J) |
| Past op uitvoering | : Limousine, Coupe / sedan, Coupe |
| Past op bouwjaar | : 05/2008- |
| Motor | : 1.0i (3Zyl. / 3cyl.), 1.2TSi, 1.4i, 1.6i 16V, 1.2TDi, 1.4TDi |
| Vermogen in kW | : Vermogen 55-81kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -900 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -820 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Prijs incl. BTW | : 171,84 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





