16mm Spoorverbreders, Fiat, Punto II (188), 08/1999-08/2005, Steek 4x98, Naafgat 58,1 mm, Prijs per set van 2 verbreders incl. 8 langere wielbouten
Product specificaties:
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto II (188) |
| Bouwjaar | : 08/1999-08/2005 |
| Artikel nummer | : O-P 1610C |
| Product omschrijving | : Spoorverbreders |
| Steek | : Steek 4x98 |
| Naafgat | : Naafgat 58,1 mm |
| Bouten | : Bouten M12x1,25 |
| Spacerdikte | : 16mm Spoorverbreders |
| Verbreding op de as | : (32mm op de as) |
| Systeem | : Systeem-2 met bouten |
| Materiaal | : Geannodiseerd aluminium |
| Opmerking 1 | : Prijs per set van 2 verbreders incl. 8 langere wielbouten |
| Prijs incl. BTW | : 74 |
1





