95mm aansluitdiameter, GRB1.95, Green Luchtfilter universeel, Cilindrisch single cone, Lengte filter 240mm, Buitendiameter onder 151mm, Buitendiameter kap 151mm, Rubber kap, centraal
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GRB1.95 |
| Product | : Luchtfilter universeel |
| Fabrikant | : Green |
| Model filter | : Cilindrisch single cone |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 95mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( H ) | : Lengte filter 240mm |
| Buitendiameter onder ( BOD ) | : Buitendiameter onder 151mm |
| Buitendiameter kap ( TOD ) | : Buitendiameter kap 151mm |
| Materiaal kap | : Rubber kap |
| Flens positie/hoek ( FA ) | : centraal |
| Prijs incl.BTW | : 72,6 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





