75mm aansluitdiameter, GRCR3.75, Green Luchtfilter universeel, Powerflow conisch, Lengte filter 250mm, Buitendiameter onder 180mm, Buitendiameter kap 120mm, Rood geannodiseerde kap, centraal
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GRCR3.75 |
| Product | : Luchtfilter universeel |
| Fabrikant | : Green |
| Model filter | : Powerflow conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 75mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( H ) | : Lengte filter 250mm |
| Buitendiameter onder ( BOD ) | : Buitendiameter onder 180mm |
| Buitendiameter kap ( TOD ) | : Buitendiameter kap 120mm |
| Materiaal kap | : Rood geannodiseerde kap |
| Flens positie/hoek ( FA ) | : centraal |
| Prijs incl.BTW | : 133,1 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





