55mm aansluitdiameter, GRK2.55, Green Luchtfilter universeel, Conisch single cone, Lengte filter 130mm, Buitendiameter onder 100mm, Buitendiameter kap 155mm, Rubber kap, centraal, reverse-cone , bovendiameter groter als onder
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GRK2.55 |
| Product | : Luchtfilter universeel |
| Fabrikant | : Green |
| Model filter | : Conisch single cone |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 55mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( H ) | : Lengte filter 130mm |
| Buitendiameter onder ( BOD ) | : Buitendiameter onder 100mm |
| Buitendiameter kap ( TOD ) | : Buitendiameter kap 155mm |
| Materiaal kap | : Rubber kap |
| Flens positie/hoek ( FA ) | : centraal |
| Opmerking | : reverse-cone , bovendiameter groter als onder |
| Prijs incl.BTW | : 59,5 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





