85mm aansluitdiameter, GRK2.85BC, Green Luchtfilter universeel, Conisch Bi-Cone, Lengte filter 150mm, Buitendiameter onder 120mm, Buitendiameter kap 100mm, Rubber kap, centraal
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GRK2.85BC |
| Product | : Luchtfilter universeel |
| Fabrikant | : Green |
| Model filter | : Conisch Bi-Cone |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 85mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( H ) | : Lengte filter 150mm |
| Buitendiameter onder ( BOD ) | : Buitendiameter onder 120mm |
| Buitendiameter kap ( TOD ) | : Buitendiameter kap 100mm |
| Materiaal kap | : Rubber kap |
| Flens positie/hoek ( FA ) | : centraal |
| Prijs incl.BTW | : 104,87 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





