55mm aansluitdiameter, GRK4.55, Green Luchtfilter universeel, Conisch single cone, Lengte filter 250mm, Buitendiameter onder 140mm, Buitendiameter kap 200mm, Rubber kap, centraal, reverse-cone , bovendiameter groter als onder
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GRK4.55 |
| Product | : Luchtfilter universeel |
| Fabrikant | : Green |
| Model filter | : Conisch single cone |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 55mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( H ) | : Lengte filter 250mm |
| Buitendiameter onder ( BOD ) | : Buitendiameter onder 140mm |
| Buitendiameter kap ( TOD ) | : Buitendiameter kap 200mm |
| Materiaal kap | : Rubber kap |
| Flens positie/hoek ( FA ) | : centraal |
| Opmerking | : reverse-cone , bovendiameter groter als onder |
| Prijs incl.BTW | : 89,75 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





