75mm aansluitdiameter, RC-4770, K&N Luchtfilter Universeel, Conisch, Lengte filter 79mm, Buitendiameter onder 171mm, Buitendiameter kap 149mm, Chroom kap, Lengte flens 19mm, 21 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RC-4770 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 75mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 79mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 171mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 149mm |
| Materiaal kap | : Chroom kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 19mm |
| Flens Offset | : 21 mm |
| Prijs incl. BTW | : 102,47 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





