64mm aansluitdiameter, RC-9420, K&N Luchtfilter Universeel, Conisch, Lengte filter 114mm, Buitendiameter onder 133mm, Buitendiameter kap 89mm, Chroom kap, Lengte flens 17mm, 16 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RC-9420 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 64mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 114mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 133mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 89mm |
| Materiaal kap | : Chroom kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 17mm |
| Flens Offset | : 16 mm |
| Prijs incl. BTW | : 91,46 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





