86mm aansluitdiameter, RP-5118, K&N Luchtfilter Universeel, Conisch, Lengte filter 229mm, Buitendiameter onder 152mm, Buitendiameter kap 114mm, Carbon-fiber kap, Lengte flens 19mm, 0 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RP-5118 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 86mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 229mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 152mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 114mm |
| Materiaal kap | : Carbon-fiber kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 19mm |
| Flens Offset | : 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 264,37 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





