20 SE330 04X-Blue, V-Maxx Big brake kit 330mm, Seat Altea/XL Alle tot 147 kw und 2200kg KG / All models max 147 Max 2200kg Bouwj. 04 - 5P1, Blue painted aluminium 4-pots caliper, Wheelsize: 17 inch or more, Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Altea (5P) |
| Bouwjaar | : 06/2004- |
| Artikelnummer | : 20 SE330 04X-Blue |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Big brake kit 330mm |
| Past op motoruitvoering | : Altea/XL Alle tot 147 kw und 2200kg KG / All models max 147 Max 2200kg |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 04 - |
| Past op type | : 5P1 |
| Calipers | : Blue painted aluminium 4-pots caliper |
| Wheelsize | : Wheelsize: 17 inch or more |
| Rotors | : 330mm , 2-piece slotted high carbon steel brake discs |
| Pads | : Incl. high performance brake pads |
| Brackets | : Incl. brackets, hardware and complete instructions |
| Remleidingen | : Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen |
| Prijs incl. BTW | : 1475,84 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1





