60 AV 06, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Audi TT Coupe/Roadster Quattro 1.8/1.8T (att.: Sportchassis will lower 20mm less!), 8N/O, Bouwj. 9/98 - 04, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 20-55mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-50mm
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : TT (8N) |
| Bouwjaar | : 10/1998-9/2006 |
| Artikelnummer | : 60 AV 06 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : TT Coupe/Roadster Quattro 1.8/1.8T (att.: Sportchassis will lower 20mm less!) |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 9/98 - 04 |
| Past op type | : 8N/O |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 20-55mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-50mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 543,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





