60 FO 13, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Ford Focus Stationw./Turnier 1.4/1.6/Ti/1.8/2.0/1.6TDCi/1.8TDCi/2.0TDCi, DA3, Bouwj. 07/04 - 09/12, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus II (DA3) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Artikelnummer | : 60 FO 13 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Focus Stationw./Turnier 1.4/1.6/Ti/1.8/2.0/1.6TDCi/1.8TDCi/2.0TDCi |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 07/04 - 09/12 |
| Past op type | : DA3 |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





