60 HY 01, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Hyundai i30 1.4/1.4CRDi/1.6/1.6CRDi/1.6 T-GDi/1.6 GRD, GHD/GHD-HME/GDHG5, Bouwj. 11/11 -, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-65mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 35-65mm
Product specificaties:
| Merk | : Hyundai |
| Model | : i30 (GD) |
| Bouwjaar | : 11/2011- |
| Artikelnummer | : 60 HY 01 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : i30 1.4/1.4CRDi/1.6/1.6CRDi/1.6 T-GDi/1.6 GRD |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 11/11 - |
| Past op type | : GHD/GHD-HME/GDHG5 |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-65mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 35-65mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





