60 MA 06, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Mazda 2 1.3/1.5/1.4D/1.6D, DE/DE1/DEE, Bouwj. 08 -, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 25-65mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : 2 (DE) |
| Bouwjaar | : 07/2007-11/2014 |
| Artikelnummer | : 60 MA 06 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : 2 1.3/1.5/1.4D/1.6D |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 08 - |
| Past op type | : DE/DE1/DEE |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 25-65mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





