60 MA 03, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Mazda 3 1.4/1.6/2.0/1.6CiTD/2.0CiTD excl. MPS, BK, Bouwj. 03 - 6/09, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : 3 (BK) |
| Bouwjaar | : 10/2003-04/2009 |
| Artikelnummer | : 60 MA 03 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : 3 1.4/1.6/2.0/1.6CiTD/2.0CiTD excl. MPS |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 03 - 6/09 |
| Past op type | : BK |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





