60 MA 07, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Mazda MX5 ND 1.5 / 2.0 SkyActiv-G when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts: SBMAZ, ND, Bouwj. 10/15 -, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : MX-5 (ND) |
| Bouwjaar | : 04/2015- |
| Artikelnummer | : 60 MA 07 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : MX5 ND 1.5 / 2.0 SkyActiv-G when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts: SBMAZ |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 10/15 - |
| Past op type | : ND |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





