60 MA 01, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Mazda MX5/Miata 1.6/1.8/16V when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts: SBMAZ, NA, Bouwj. 9/89 - 4/98, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-65mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 35-65mm
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : MX5 (NA) |
| Bouwjaar | : 09/1989-04/1998 |
| Artikelnummer | : 60 MA 01 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : MX5/Miata 1.6/1.8/16V when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts: SBMAZ |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 9/89 - 4/98 |
| Past op type | : NA |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-65mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 35-65mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 543,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





