60 OP 02, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Opel Astra G 1.2/1.4/1.6/1.8/2.0/2.2/8V/16V/1.7TD/DTi/CDTi/2.0/2.2/Di/DTi/16V, T98 NB/V, Bouwj. 98 - 04, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-60mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra G |
| Bouwjaar | : 02/1998-02/2004 |
| Artikelnummer | : 60 OP 02 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Astra G 1.2/1.4/1.6/1.8/2.0/2.2/8V/16V/1.7TD/DTi/CDTi/2.0/2.2/Di/DTi/16V |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 98 - 04 |
| Past op type | : T98 NB/V |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-60mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 482,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





