60 OP 05, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Opel Astra G Stationw. 1.6 16V/1.8 16V/2.0T/2.2 16V/2.0DTi 16V/2.2DTi 16V, T98C, Bouwj. 00 - 04, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-60mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra G |
| Bouwjaar | : 02/1998-02/2004 |
| Artikelnummer | : 60 OP 05 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Astra G Stationw. 1.6 16V/1.8 16V/2.0T/2.2 16V/2.0DTi 16V/2.2DTi 16V |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 00 - 04 |
| Past op type | : T98C |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-60mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 543,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





