60 OP 12, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Opel Astra J Sports Tourer 1.4/1.6/1.3CDTi/1.6CDTi/1.7CDTi/2.0CDTi excl. GTC/OPC, P-J/SW, Bouwj. 10/09 - 9/15, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra J |
| Bouwjaar | : 11/2008- |
| Artikelnummer | : 60 OP 12 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Astra J Sports Tourer 1.4/1.6/1.3CDTi/1.6CDTi/1.7CDTi/2.0CDTi excl. GTC/OPC |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 10/09 - 9/15 |
| Past op type | : P-J/SW |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





