60 OP 09, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Opel Corsa C 1.4i 16V/1.8i 16V/1.3CDTi/1.7DTi/1.7CDTi REAR BOTTOM-BOLT = M14, C, Bouwj. 11/01 - 06, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa C |
| Bouwjaar | : 09/2000-08/2006 |
| Artikelnummer | : 60 OP 09 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Corsa C 1.4i 16V/1.8i 16V/1.3CDTi/1.7DTi/1.7CDTi REAR BOTTOM-BOLT = M14 |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 11/01 - 06 |
| Past op type | : C |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





