60 RE 03, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Renault Clio II Sport 2.0 16V ONLY SUITABLE FOR 124KW/169HP, CB0/BB0, Bouwj. 3/98 - 04, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Renault |
| Model | : Clio II (B) |
| Bouwjaar | : 09/1998-09/2005 |
| Artikelnummer | : 60 RE 03 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Clio II Sport 2.0 16V ONLY SUITABLE FOR 124KW/169HP |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 3/98 - 04 |
| Past op type | : CB0/BB0 |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 543,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





