60 VS 07, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Seat Arosa 1.0/1.4/16V/TDi/1.7SDi, 6H, Bouwj. 97 - 04, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Arosa (6H) |
| Bouwjaar | : 05/1997-06/2004 |
| Artikelnummer | : 60 VS 07 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Arosa 1.0/1.4/16V/TDi/1.7SDi |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 97 - 04 |
| Past op type | : 6H |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 482,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





