60 VS 06, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Seat Cordoba 1.3/1.4/1.6/1.8/2.0/16V/CUPRA/1.9D/1.9TD/1.9TDi, 6K/C, Bouwj. 8/93 - 6/99, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-80mm
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Cordoba I (6K/6KC) |
| Bouwjaar | : 08/1993-07/1999 |
| Artikelnummer | : 60 VS 06 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Cordoba 1.3/1.4/1.6/1.8/2.0/16V/CUPRA/1.9D/1.9TD/1.9TDi |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 8/93 - 6/99 |
| Past op type | : 6K/C |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-80mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 482,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





