60 VS 062, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Seat Cordoba Vario 1.0/1.4/1.6/1.8T/16V/20V/1.9SDi/1.9TDi, 6K/C, Bouwj. 7/99 - 02, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-80mm
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Cordoba II Vario (6K) |
| Bouwjaar | : 08/1999- |
| Artikelnummer | : 60 VS 062 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Cordoba Vario 1.0/1.4/1.6/1.8T/16V/20V/1.9SDi/1.9TDi |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 7/99 - 02 |
| Past op type | : 6K/C |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-80mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 543,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





