60 VS 13, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Seat Ibiza 1.2/1.4/1.6/1.4 TDi/1.6TDi/1.9TDi, 6J, Bouwj. 08 -, ALWAYS use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-50mm
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza II (6K) |
| Bouwjaar | : 04/1993-08/1999 |
| Artikelnummer | : 60 VS 13 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Ibiza 1.2/1.4/1.6/1.4 TDi/1.6TDi/1.9TDi |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 08 - |
| Past op type | : 6J |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-50mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : ALWAYS use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 543,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





