70 AV 04, V-Maxx xxtreme Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar, Seat Leon 1.4/1.6/1.8/1.8T/16V/20V/1.9SDi/1.9TDi, 1M, Bouwj. 00 - 05, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-65mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon I (1M) |
| Bouwjaar | : 01/2000-08/2005 |
| Artikelnummer | : 70 AV 04 |
| Fabrikant | : V-Maxx xxtreme |
| Productomschrijving | : Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Leon 1.4/1.6/1.8/1.8T/16V/20V/1.9SDi/1.9TDi |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 00 - 05 |
| Past op type | : 1M |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-65mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 664,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





