60 AV 06, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Seat Leon 4WD 1.8T/1.9TDi/2.8 V6 (att.: Sportchassis will lower 20mm less!), 1M, Bouwj. 43221, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-60mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-50mm
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon II (1P) |
| Bouwjaar | : 09/2005- |
| Artikelnummer | : 60 AV 06 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Leon 4WD 1.8T/1.9TDi/2.8 V6 (att.: Sportchassis will lower 20mm less!) |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 43221 |
| Past op type | : 1M |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-60mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-50mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 543,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





