70 AV 13/55, V-Maxx xxtreme Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar, Seat Leon 1.4/1.6/2.0/2.0T/DSG/1.9TDi (Strut diameter 55mm), 1P1, Bouwj. 05 - 1/13, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon II (1P) |
| Bouwjaar | : 09/2005- |
| Artikelnummer | : 70 AV 13/55 |
| Fabrikant | : V-Maxx xxtreme |
| Productomschrijving | : Schroefset in hoogte en hardheid instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Leon 1.4/1.6/2.0/2.0T/DSG/1.9TDi (Strut diameter 55mm) |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 05 - 1/13 |
| Past op type | : 1P1 |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-70mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-70mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 724,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





