60 VW 03, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Seat Toledo 1.6/1.8/1.8 16V/2.0/16V/1.9D/1.9TD/1.9TDi, 1L, Bouwj. 91 - 8/98, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-80mm
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Toledo I (1L) |
| Bouwjaar | : 01/1991-03/1999 |
| Artikelnummer | : 60 VW 03 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Toledo 1.6/1.8/1.8 16V/2.0/16V/1.9D/1.9TD/1.9TDi |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 91 - 8/98 |
| Past op type | : 1L |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 40-80mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 40-80mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 482,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





