60 VS 14, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Skoda Citigo All models, AA/AAN, Bouwj. 03/12 -, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-60mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-50mm
Product specificaties:
| Merk | : Skoda |
| Model | : Citigo (AA) |
| Bouwjaar | : 12/2011- |
| Artikelnummer | : 60 VS 14 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Citigo All models |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 03/12 - |
| Past op type | : AA/AAN |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-60mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-50mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 543,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





