60 AV 45/50, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, Skoda Octavia 50mm Front / multilink rear axle-Vierlenker Hinterachse / 1020-1080 kg Front + 980 kg Rear, 5E, Bouwj. 02/13 -, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-65mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-65mm
Product specificaties:
| Merk | : Skoda |
| Model | : Octavia III (5E) |
| Bouwjaar | : 11/2012- |
| Artikelnummer | : 60 AV 45/50 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Octavia 50mm Front / multilink rear axle-Vierlenker Hinterachse / 1020-1080 kg Front + 980 kg Rear |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 02/13 - |
| Past op type | : 5E |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-65mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 45-65mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 603,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





