60 AV 04, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, VW New Beetle/Cabrio 1.4/1.6/1.8/1.8T/2.0/1.9TDi excl. RSi, 9C, Bouwj. 98 - 12, when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-65mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Beetle I (9C) |
| Bouwjaar | : 02/1998-09/2011 |
| Artikelnummer | : 60 AV 04 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : New Beetle/Cabrio 1.4/1.6/1.8/1.8T/2.0/1.9TDi excl. RSi |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 98 - 12 |
| Past op type | : 9C |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 35-65mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-60mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Opmerking | : when lowering over 40mm please use special stabilizer connection bolts |
| Prijs incl. BTW | : 482,79 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





