60 AV 06, V-Maxx Schroefset hoogte instelbaar, VW Golf IV R32 3.2 V6 (att.: Sportchassis will lower 20mm less!), 1J, Bouwj. 10/02 - 03, Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-60mm, Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-50mm
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Golf IV |
| Bouwjaar | : 11/1997-09/2003 |
| Artikelnummer | : 60 AV 06 |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Schroefset hoogte instelbaar |
| Past op motoruitvoering | : Golf IV R32 3.2 V6 (att.: Sportchassis will lower 20mm less!) |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 10/02 - 03 |
| Past op type | : 1J |
| Tuv gekeurd verstelbereik vooras | : Tuv gekeurd verstelbereik vooras 30-60mm |
| Tuv gekeurd verstelbereik achteras | : Tuv gekeurd verstelbereik achteras 30-50mm |
| Materiaal | : Staal verzinkte veerpoten met geannodiseerde aluminium schotels |
| Prijs incl. BTW | : 543,29 |
| Indicatie levertijd | : 1-2 Werkdagen |
1





